Arama  

   

Kimler Çevrimiçi  

56 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

   

"DEVA PARTİSİNDEN , BELEDİYE'YE ELEŞTİRİ"

#abanabelediyesi 'nin nüfus artırımı ile ilgili paylaştığı mücadele organizasyonu. > Seçimlerden önce her ikamet alan kişi için İller Bankasından ekmeği yiyerek, seçimlerde bize oy vermez diyerek AKP İlçe Başkanlığınız tarafından şikayet edilmek için mi? > Her sene kış aylarında yönetiminiz tarafından ıslatılıp ıslatılıp öne sürüleceğine yaz aylarındaki yoğunlukta ilçenin belli noktalarına stand kurulurak yüzyüze ( face to face) iletişim ile yapılması daha uygun olmasına rağmen sildikleriniz denk gelir diye face olmamasından mı? > Sosyal Medyada böyle duyurular, projeler veya mücadeleler (adına ne koyarsanız) yapmacık, gösterme maksatlı projeler değilmidir? > İlçemizde bu kadar inşaat yatırımı (10 kat, 8 kat) var iken bu müteahhitler nüfus yok ise nereye bu kadar yatırım yapıyor diye sormaz mı? > İlçemizin daha güçlü, daha ekonomik ve liyakatlı daha iyi yönetim olması için önce siz ve sizin İlçe Yönetiminizin yönetimden el çekmesi ile olmaz mı?( Bu da ilk yerel seçim de mümkün) Kısaca bizim İlçemiz güçlü bir yapıdan oluşmaktadır. Bu yapı olmasa uzun yıllardır yönetimde bilgisiz, beceriksiz ve yandaş kayırıcı yönetim olmasına rağmen bugünlere gelmezdi.Yıllardır yeni yatırımcı yüzü İlçemizde görülmedi ve sadece yönetiminizdeki müteahhitler yatırım yapmakta. İş alanı, sosyal hareket alanı yok. Kapsam yok, vizyon yok. İlçemiz gücüne, ekonomisine ve yönetimine güç katacaktır. Fakat sizin ve teşkilatınızın yönetiminde olmayacağı aşikar. 

Abana İlçe Başkanlığı Medya ve Tanıtım Başkanlığı

NE OLMUŞTU ?

" Abana'ya Sahip Çıkalım "  Sloganı ile İlçe belediyemiz tarafından başlatılan proje ile genel çerçevesi ile ; hemşehrilerimizin ikametgahlarını ilçemize taşımaları hususunda teşvik etmeyi amaçlayan projede ,

Belediyemiz , 

Daha güçlü bir Abana

Daha güçlü bir kamu hizmeti

Daha güçlü bir ekonomi Daha güçlü bir gelecek senin ikametgahına bağlı

Abana'nın nüfusunu artırmak için başlattığımız bu mücadeleye sizlerin de ikamet adreslerinizi 31 Aralık 2020 tarihine kadar Abana'daki adresinize alarak vermenizi bekliyoruz. İkamet adresini belediyemizden öğrenebilir , adres değişikliğini ise Nüfus Müdürlüğü ya da E-Devlet üzerinden yapabilirsiniz. 

 

Haber Giriş Tarihi : 15.12.2020 Saati: 21.00

Abana Sayfası 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

   

Sosyal Medya  

Subscribe in a reader Facebook Twitter E-Mail
   
   

Üye Girişi  

   
© ABANA SAYFASI - Ercan Özkan ATA