Arama  

   

Kimler Çevrimiçi  

268 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

   
   

İYİ PARTİ , İLÇEMİZDE İLK KONGRESİNİ YAPTI.

2017 Kasım ayında İYİ Parti ilçe başkanlığına seçilen Celil DEMİR'in başkanlığında , ilk kongresini ; 11.02.2018 (Dün )  İyi Parti Kastamonu İl Genel Meclis Üyesi Mehmet CIVGIN 'nın divan başkanlığında , İyi Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Nilgün ÜÇYAŞAR, Bozkurt İlçe Başkanı Ahmet MIH, Çatalzeytin İlçe Başkanı Refah AKÇAY ve Abana İyi Parti Delegeleri ile davetliler katıldı. Kongrede Divan Başkanı Mehmet CIVGIN ve İlçe başkanı Celil DEMİR birer konuşma yaptılar. 

Celil DEMİR yaptığı konuşmada ; "İyi Parti Abana ‘da güzel bir oluşum sağladı. Neredeyse her şey böyle yerine oturdu diyelim artık. Sadece Abana’da değil bütün ilçelerde aynı şekilde güzel oturdu İyi parti , baştan olmaz , yapamaz dedikleri partimizi çok güzel yerlere getirdik. Abana ilçemizde herkes hemen bir oldular ,başta çekinenlerimiz oldu , gelmek istemeyenlerimiz oldu , geçme bu partiye yanılırsın diyenler oldu ama biz bu baskıları yendik. Bu baskıları yenerek buraya kadar geldik , çok teşekkür ederiz , kurucu üyelerimize ,sonradan katılan üyelerimize teşekkürle , gelen ve sahip çıkan halkımıza teşekkür ediyoruz çok sağolun . İyi partimizin geleceği aydınlık , güneş gibi doğuyor zaten , herkes görüyor. Barajı geçemez dediler , benim tahminim ülke genelinde büyük bir ağırlıkla İyi partiye kayma var, bütün partilerden kayma var , beklentiler gayet güzel , çünkü İyi Parti her kesime hitap ediyor , şucu bucu demeden kimseyi ayırmıyor, bütün kesimlerden insanlar ile birlik oluyor ve güzel işlere imza atmaya çalışıyor. İnşallah , İyi partimiz ile geleceğimiz aydınlık , günümüz aydınlık olur güneş gibi doğarız. Bu bir cesurlar harekatıdır. Buradan bütün bu cesurlara , bu hareketin içine giren ve buraya destek olan herkese çok teşekkür ediyorum ,saygılar sunuyorum , iyi günler diliyorum" sözleri ile tamamladı.

Kongre delegelerin oy kullanması ile sona erdi. Parti , yönetimi şu isimlerden oluştu...

Celil DEMİR, Nazmiye BAKIRHAN , Sevim YAZICI , Ferhun KURT BAŞKAYA , Reşide GÜL , Nimet DOĞAN ,Nermin EYRİK , Emine DOĞAN , Celalattin ÖZÇUBUK , Kerem AYDIN , Ramazan SALMAN ,Şaban UÇAR , Ahmet BAKIR , Murat TURAN , Gizem DEMİR.

Bizde Abana Sayfası olarak siyasi hayatına başlayan İYİ partiye çalışmalarında başarılar diliyoruz.

 

Fotoğraflar: Erdinç ERGİN /Abana Sayfası-ABANA 

Haber Giriş Tarihi : 12.02.2018  Saati: 13.30

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

   

Sosyal Medya  

Subscribe in a reader Facebook Twitter E-Mail
   
   

Üye Girişi  

   
© ABANA SAYFASI - Ercan Özkan ATA