Arama  

   

Kimler Çevrimiçi  

122 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

   
   

ARTIK İLÇEMİZDE DE ORGANİZASYONLAR YAPILIYOR.

İlçemiz 'de Seda ABANA ve Okan ÖZKAN çiftinin işletmeciliğini yaptığı SEMPATİKKK ORGANİZASYON , Her türlü açılış, nişan , düğün , vs. organizasyonlarına dün bir yenisini Hayal Cafe / Murat ÇAĞLAR 'ın yerinde yeni bir organizasyon ile taçlandırdı.  

SEMPATİKKK ORGANİZASYON 'dan kou ile ilgi yapılan açıklama ise şöyle  ;

SEMPATİKKK ORGANİZASYON ABANA : Küçük detayları,Büyük Mutluluklara dönüştürmekten dolayı gururluyuz.İnsanları Mutlu etmek için varız.Ankara dan gelen Misafirlerimiz Elif ve Fatih Çiftinin Abana Hayal Cafe de Kumsal da Nikah ve Yemek Organizasyonunu gerçekleştirdik ve hayallerini Abana da bir ilk olan Kumsal da Nikah organizasyonu ile taçlandırmış olduk.Güzel işler Güzel Düşlerle Başlar. Bizler Sempatikkk Organizasyon Abana olarak, hayallerine güzel anılar katmak isteyen çiftlerimizi bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz. Seda ABANA - Okan ÖZKAN Tel : 0541 516 0948 ABANA BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN...

Bizde girişimci kardeşlerimize ABANA SAYFASI olarak yapacakları organizasyonlar ile ilçemizde yeni sayılan bu iş alanında hayırlı kazançlar diliyoruz.

 

 

Kaynak..Sempatikkk Organizasyon -Abana

Haber Giriş Tarihi : 10.07.2017  Saati: 12.45

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

   

Sosyal Medya  

Subscribe in a reader Facebook Twitter E-Mail
   
   

Üye Girişi  

   
© ABANA SAYFASI - Ercan Özkan ATA